Vinylové plávajúce podlahy - Corkart

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Vinylové plávajúce podlahy

Vinyl
Prečo práve vinyl?

Vinylová podlaha od firmy Corkart je novou generáciou technologicky pokročilých plávajúch podláh. Využite realistický vzhľad dekorov, ktoré pridajú Vášmu priestoru štýl, design a osobitosť. Sú odolné voči opotrebeniu, pohodlné, ľahko udržovateľné, so skvelými akustickými vlastnosťami vychádzajúcimi z ich pružnosti a prírodného korkového podkladu. Zo širokej ponuky 5 druhov designu (rustikálne drevo, tradičné drevo, cement, kameň, kov) si vyberie z ponuky Corkart každý.
    Vinylová podlaha narozdiel od drevenej či laminátovej  podlahy vďaka korkovej podložke zabudovanej v každej lamele tlmí kročajosť a redukuje hluk. Je omnoho pevnejšia a odolnejšia ako drevo či laminát. Vinylový plát, ktorý je nalisovaný na HDF doske je dokonalou imitáciou dreva. Tento fakt dodávana na atraktívnosti vinylovým podlahám Corkart.

Podstatou vinylových plávajúcich podláh zn. Corkart je
*  korková podložka je spodná vrstva podlahy, hrubá 2-3 mm. Hlavnou funkciou je kročajový útlm, redukuje hluk, slúži ako vynikajúci tepelný izolátor.
* ďaľšou vrstvou je drevovláknitá HDF doska, ktorá zabezpečuje pevnosť a stabilitu podlahy v hrúbke 6 mm
* Na HDF doske je nalisovaný (stlačený) vinylový plát v zložení
  - podkladová vrstva: vytlačovaná zmes vápencového karbonátu (CaCO2), PVC kalafuny a plastifikárorov
  - stredná vrstva: PVC film s natlačeným dekorom
  - vrchná vrstva: priehladný plát PVC s vytlačeným požadovaným vzorom. Táto vrchná vinylová vrstva vykazuje veľmi nízke emisie tekavých organických zlúčenín a minimálny obsah ťažkých kovov a tak je v súlade s prísnymi požiavkami nemeckých AgBB testov zameraných na životné prostreidie.
* pre jednoduchosť kladenia podláh Vám ponúkame systém UNICLICK®


Výhody:
* mimoriadny komfort
* realistický vzhľad
* neuveriteľná pevnosť, odolnosť voči opotrebovaniu, pretlačeniu, rozbitiu, vlhkosti a trvalým škvrnám
* teplota
* vysoká farebná stálosť
* komerčné a domáce využitie
* rýchla a jednoduchá pokládka
* systém UNICLIC
* jednoduché čistenie a údržba
* moderný design
* tepelná izolácia
* UV ochrana
* netoxická (nejedovatá)
* vhodné i na podlahové vykurovanie

    Vinylová podlaha od spoločnosti CORKART je dostatočne odolná pre použitie v komerčnom prostredí a je taktiež štýlová pre obytné priestory. Vinylové podlahy majú dlhoročné doložené záznamy o ich použití a milióny spokojných zákazníkov. Podlahy od spoločnosti CORKART teraz posúvajú možnosti použitia vinylových podláh ešte ďalej a to za použitia vysoko kvalitného inštalačného systému UNICLIC, široké možnosti ponúkaných veľkostí lamiel, designu a luxusné povrchové úpravy, ktoré sú odolné voči oderu, nečistotám a sú nenáročné na údržbu.

    
Vzhľadom na dokovalú imitáciu dekoru dreva sa aj vinylová podlaha vyrába s miernymi odchylkami odtieňa, ktoré dokonale imitujú jedinečnosť a originalitu drevenej podlahy.

Ukážky
Dekory
 

Katalog Corkart         Ako vyberať podlahu         

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky