Vinylclick - Corkart

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Vinylclick

Vinyl
Prečo Vinylclick?

Základom podlahy je vinylový nosič, na ktorom je nanesený dekor zaliaty vrstvou vinylu. Na zabezpečenie skutočne vysokej odolnosti je povrch krytiny, navyše vytvrdený ochrannou PU vrstvou. Akýmkoľvek zmenám tvaru podlahy v dôsledku pôsobenia tepla zabraňuje špeciálna sklovláknitá mriežka umiestnená pod vrstvou vinylu. Umožňuje položenie na podlahové kúrenie.
Umožňuje ľahké a rýchle kladenie krytiny plávajúcim spôsobom, vždy však na úplne rovný a čistý povrch bez akýchkoľvek drobných kamienkov a iných nečistôt, ktoré by sa časom mohli na podlahe prejaviť. Pokládka je možná priamo na samonivelačné potery, OSB dosky alebo parkety. Demontáž a spätná montáž je možná.
Celovinylové podlahy sú ideálnym riešením pre objekty, kde z rozličnývh dôvodov nemôže byť umiestnené klasické PVC, koberce či laminátové podlahy či drevenné podlahy kvôli náročnejšej údržbe.
Sú vhodné aj pre silnejšie komerčné zaťaženie, do priestorov so zvýšenou vlhkosťou.
Vzhľadom na dokonalú imitáciu dekoru dreva sa aj vinylová podlaha vyrába s miernymi odchylkami odtieňa, ktoré dokonale imitujú jedinečnosť a originalitu drevenej podlahy.
Vinylové podlahy majú dlhoročné doložené záznamy o ich použití a milióny spokojných zákazníkov.


Dekory

Katalog Corkart         Ako vyberať podlahu         

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky